Dujos  

21
 • Ypatingo kliento kortelė - 10% Ši prekė gali būti pristatyta nemokamai
  19,00 € Yra sandėlyje
  Išparduota

  Propano butano dujų mišinys naudojamas, kaip įvairių transporto priemonių kuras. Propanas daug lengvesnis nei butanas, tačiau turi mažiau energijos. Propaną paveikus spaudimu, -42 °C temperatūroje jis kondensuojasi, o butanas virsta skysčiu esant -7 °C temperatūrai. Propano butano dujų mišiniu užpildomi raudoni balionai. Šis mišinys skirtas naudoti buityje.

  Kaina 0,38 €/L
  Su kortele
  0,34 €/l

Dujų balionų pildymas

Dujų balionų pildymas

Dujų balionų pildymas kainuoja pigiau nei balionų keitimas naujais, taigi, nieko nuostabaus, kad  dažniau yra pasirenkama tokia galimybė. Dujų balionai gali būti papildomi iš tiesų labai greitai, o paslaugos kaina pateisins jūsų lūkesčius. Tokią paslaugą gali pasiūlyti ne taip ir mažai įvairių bendrovių, todėl palyginę nustatytus įkainius visada galima atrasti patį geriausią pasiūlymą.

Svarbiausia – saugumas

Kiekvienam yra žinoma, kad netinkamas dujų balionų naudojimas gali baigtis tikrai liūdnai, todėl visuomet svarbu laikytis saugumo. Jei pastebite, kad dujų balionas leidžia dujas, nedelsdami kreipkitės į specialistus, kurie dujų  balionus galės suremontuoti. Svarbu žinoti, kad tai draudžiama atlikti patiems, nes tai paprasčiausiai nėra saugu. Užpildyto dujų baliono nelaikykite saulės atokaitoje, rūsyje ar patalpose, kuriose nėra ventiliacijos. Jei patalpose pajusite dujų kvapą, uždarykite dujų baliono ventilį ir išjunkite viryklės degiklius.  Dujų nuotėkį galima nustatyti specialiu prietaisu arba muilo emulsija. Jei nepavyksta to padaryti, kreipkitės į specialistus, kurie nustatys dujų nuotėkio vietą ir jį pašalins.

Kaip pakeisti dujų balioną?

 •          Kai bus atliktas dujų balionų pildymas, svarbu pasirūpinti, kad dujų balionas būtų tinkamai pakeičiamas. Tą padarysite saugiai, jei laikysitės tam tikrų svarbiausių taisyklių:
 •          Dujų baliono keitimui naudokite kibirkšties neįskeliantį įrankį;
 •          Prieš įnešdami dujų balioną į patalpą patikrinkite, ar nėra dujų nuotėkio;
 •          Į patalpą nešamas dujų balionas turi būti su užsukta akute;
 •          Prieš keisdami dujų balioną įsitikinkite, kad patalpose nėra atviros liepsnos ar kitų ugnies šaltinių. Rekomenduojama išjungti elektros prietaisus, kurie gali sukelti kibirkštį, patikrinkite, ar yra užsukti viryklės čiaupai;
 •          Į reduktoriaus prijungimo veržlę įdėkite naują tarpinę, sujunkite baliono ventilį su reduktoriumi, ir užveržkite jungiamąją veržlę;
 •          Uždekite vieną viryklės degiklį, tuomet užsukite dujų baliono ventilį, ir įsitikinkite, kad jis visiškai nutraukia dujų tiekimą.

Dujų balionų pildymas yra pigiausias pasirinkimas, kada dujų balione baigiasi dujos, taigi, pasinaudokite tokiu pasiūlymu. Šią paslaugą teikiantys specialistai pasirūpins, kad balionas būtų papildomas tikrai kokybiškomis dujomis, ir taip pat garantuos, kad dujų balioną bus saugu naudoti.

Bankiniu pavedimu