Anglies granulės  

 • Ypatingo kliento kortelė - 37% Ši prekė gali būti pristatyta nemokamai
  499,00 € Yra sandėlyje

  Maišais 15 kg (70 vnt. ant paletės)
  Palaida
  Didmaišiais

  Smulkintos akmens anglys specialiai pritaikytos automatiniams katilams. Šios anglys pagamintos iš aukštos kokybės Kazachiškų akmens anglių. Degimo trukmė:Daugiau nei 8 valandos Kur naudoti:Automatiniai kieto kuro katilai (su bunkeriu)

  Kaina 499,00 €/t
  Su kortele
  314,37 €/t
 • Ypatingo kliento kortelė - 37% Ši prekė gali būti pristatyta nemokamai
  499,00 € Yra sandėlyje

  Maišais 15 kg (70 vnt. ant paletės)
  Palaida
  Didmaišiais

  Smulkintos akmens anglys specialiai pritaikytos automatiniams katilams. Šios anglys pagamintos iš aukštos kokybės Kazachiškų akmens anglių. Degimo trukmė:Daugiau nei 8 valandos Kur naudoti:Automatiniai anglies granulių katilai (su bunkeriu). Kurių anglies padavimo sraigto diametras didesnis negu 100mm

  Kaina 499,00 €/t
  Su kortele
  314,37 €/t

Anglies granulės: naujas anglies panaudojimo būdas

Akmens anglies granulės tai akmens anglies kuras, skirtas naudoti automatiniuose kieto kuro katiluose. Ši kuro rūšis savo efektyvumu ir šilumine verte nenusileidžia akmens anglims , o naudoti yra paprasčiau, komfortabiliau bei švariau. Akmens anglies granulės gali būti gaminamos iš stambesnės akmens anglies, ją smulkinant arba iš itin smulkios akmens anglies arba akmens anglies dulkių, supresuojant į atitinkamo dydžio granules. Akmens anglies granulės pasižymi visomis akmens anglies savybėmis, tačiau kadangi yra kūrenamos automatiniuose katiluose, jų naudojimas yra paprastesnis vartotojui. Akmens anglies granulėmis šildytis yra pigiau nei dujomis ar elektra, o taip pat jų naudojimą galima kombinuoti su kitos rūšies granuliniu kuru. Akmens anglies granulės tai naujas efektyvus, patogus bei praktiškas akmens anglies panaudojimas gyvenamųjų ir kitos paskirties patalpų šildymui.

Bankiniu pavedimu