Malkos  

20
 • Ypatingo kliento kortelė - 15% Ši prekė gali būti pristatyta nemokamai
  125,00 € Yra sandėlyje

  Konteineriais (2m³)

  Beržinės malkos konteineriuose. Malkos tvarkingai sudėtos ant palečių. 1 EM konteinerio matmenys, mm:Aukštis 1000Plotis 1210Gylis 1060 2 EM konteinerio matmenys, mm:Aukštis 1950Plotis 1210Gylis 1060 Kur naudoti:PečiukaiŽidiniaiVisų galingumų kieto kuro katilai EM - Erdvinis Metras

  Kaina 62,50 €/EM
  Su kortele
  53,12 €/EM
 • Ypatingo kliento kortelė - 15% Ši prekė gali būti pristatyta nemokamai
  125,00 € Yra sandėlyje
  Išparduota

  Juodalksnio malkos konteineriuose. Malkos tvarkingai sudėtos ant palečių. 2EM konteinerio matmenys, mm:Aukštis 1950Plotis 1210Gylis 1060 Kur naudoti:PečiukaiŽidiniaiVisų galingumų kieto kuro katilai EM - Erdvinis Metras

  Kaina 62,50 €/EM
  Su kortele
  53,12 €/EM

Malkos kaina

Malkos: kaina ir pasirinkimo galimybės

Namų šildymas kietuoju kuru vis dar yra pats populiariausias. Toks pasirinkimas yra maždaug keturiasdešimčiaprocentų pigesnis nei šildymas granulėmis ar dujomis, taigi, taupūs žmonės žino, kad tokia galimybė gali būti tikrai labai palanki. Šaltajam sezonui prireikia maždaug sunkvežimio malkų, todėl neretai yra ieškoma, kur būtų galima malkų įsigyti pigiau. Paprasčiausias būdas atrasti geriausius pasiūlymus – naudojantis internetine paieška. Pagal raktinius žodžius malkos kaina tikrai labai greitai rasite tai, ko ieškote, ir palyginę skirtingus pasiūlymus galėsite malkų įsigyti pigiau.

Kokią malkų rūšį pasirinkti?

Lietuvoje populiariausios beržinės malkos, kurios naudojamos jau nuo senų laikų. Beržinės, kaip ir juodalksnio malkos, lengvai skyla, todėl jas itin paprasta paruošti. Juodalksnio žievė yra plonesnė ir turi mažiau dervų, todėl toks pasirinkimas gali būti vienas palankiausių. Alksnio, ievos, liepos, tuopos ir drebulės malkos yra mažesnio kaloringumo, todėl jų kaitrumo grupė yra žemesnė nei beržo ir juodalksnio. Tokios malkos lengvai skyla, greitai džiūsta, yra lengvos transportuoti.  Vis dėlto, svarbu žinoti, kad tokios paruoštos malkos turėtų būti sunaudojamos per dvejus metus, nes bėgant laikui jų kaloringumas tampa dar mažesnis. Sukapotas tokias malkas reikėtų laikyti gerai vėdinamose patalpose, jas būtina uždengti. Net ir nedidelis drėgmės kiekis gali lemti šių malkų puvimą. Drebulinės malkos yra laikomos vienomis geriausių „kaminų valytojų“, nes jos padeda išdeginti susikaupusius suodžius, taip pat padeda išvalyti dervas. Teigiama, kad toks pasirinkimas yra dar geresnis nei parduodami specialūs milteliai, skirti kaminų priežiūrai.

Malkos geriausia kaina

Kaip jau minėta, pagal tam tikrus raktažodžius, tokius kaip malkos kaina, greitai galima susirasti bendrovių, kurios skelbia nustatytus malkų įkainius. Juos palyginę galite nuspręsti, kokią bendrovę pasirinkti, ir šios produkcijos galėsite įsigyti pigiau. Dažnais atvejais, kada yra perkamas didelis malkų kiekis, taikoma nuolaida, taigi, visada verta pasidomėti, kokie bus didesnio malkų kiekio įkainiai. Taip pat  pasidomėkite, kokia bus malkų pristatymo kaina – tam tikrais atvejais siūloma tai atlikti nemokamai, tačiau tą gali pasiūlyti ne visos bendrovės. Paprasčiausiai pagal raktinius žodžius malkos kaina susiraskite pasiūlymų, ir netrukus galėsite pasirinkti patį tinkamiausią.

Bankiniu pavedimu