Kuras didmena

Kuras didmena – ieškantiems geriausių kainų

Kuro kainos laikui bėgant tampa vis didesnės, tad nieko keisto, kad neretai ieškoma galimybių, kurios galėtų padėti įsigyti kuro pačia palankiausia kaina. Kuras didmena – tai tikrai palanki galimybė, kuria pasinaudoti galima tada, kai reikalingas gana didelis tokios produkcijos kiekis. Didmenine kaina galite įsigyti akmens anglių, biokuro ar dujų, ir galite būti užtikrinti, kad kainos jums bus tikrai labai palankios.

Platus produkcijos asortimentas

Kuras didmena yra gana įvairus – klientai gali rinktis akmens anglies dulkes bei įvairių tipų akmens anglis, taip pat galima įsigyti durpių briketų, juodalksnio malkų, medienos pjuvenų granulių, propano-butano, ir t.t. Tereikės pasirinkti jus dominančią produkcijos kategoriją, ir labai greitai rasite jums palankiausias pasirinkimo galimybes.

Geriausia kuro kokybė

UAB „Kuro tiekimas“ kurą gauna tiesiai iš gamintojų, todėl užtikrinama geriausia produkcijos kokybė. Ši kompanija yra sukaupusi didelę darbo patirtį, todėl didelį dėmesį skiria tinkamiausių produktų paieškai, ir rūpinasi kiekvieno kliento poreikiais. Jei jums kiltų klausimų, kokį kurą vertėtų pasirinkti, nedvejodami susisiekite nurodytais kontaktais, ir labai greitai gausite atsakymus į visus jums kylančius klausimus.

Geriausia kuro kaina

Niekam ne paslaptis, kad kuras didmena kainuoja pigiau, taigi, UAB „Kuro tiekimas“ suteikia jums galimybę produkcijos įsigyti pigiau. Taip pat ši bendrovė gali pasiūlyti ir kuro, parduodamo mažmena, tad galite būti užtikrinti, kad bus atsižvelgta į jūsų individualius poreikius. Parduodamo kuro kainas galėsite rasti apsilankę internetinėje kompanijos svetainėje, ir tai galės padėti paprasčiau apsispręsti, kokį kurą pasirinkti.

Kuro pristatymas jums patogiu metu

Kuras didmena pristatomas jums patogiu metu, o įsigyta produkcija yra preciziškai sveriama. Palanku ir tai, kad UAB „Kuro tiekimas“ darbuotojai siūlo ne vien tik prekių pristatymą jums patogiausiu adresu, bet taip pat ir produkcijos sukrovimą, taigi, jums nereikės gaišti savo brangaus laiko.

Jei dvejojate, kokį kurą vertėtų įsigyti, tiesiog susisiekite su specialistais, kurie mielai atsakys į visus jums kylančius klausimus, ir padės paprasčiau apsispręsti. Galite būti užtikrinti, kad UAB „Kuro tiekimas“ jums galės pasiūlyti pačias palankiausias pasirinkimo galimybes!

Nuolatos vykdome didmeninę prekybą kietuoju kuru.

Parduodame didmena:

Akmens anglys

Durpių briketai

Pjuvenų briketai

Pjuvenų granulės

Malkos

Prekių išfasavimas:

Palaida

Maišai po 15 – 25 kg.

Didmaišiai po ~1 t.

KONTAKTAI:

Tel/fax: (+370) 5 267 45 26

Mob. tel.: (+370) 699 53 110

El. paštas: info@kuras.lt


Bankiniu pavedimu